Dagindeling Motocross Nieuw-Vennep

MotoCross Nieuw-Vennep

Vrijdag Trainingen / Wedstrijden:

1e Vrije Training
10.00
Quads klasse vanaf 16 Jaar en Quads klasse vanaf 14 Jaar.
20 min

Oranje klasse 500cc en Konings klasse 125, 250, 500 cc.
20 min
 
Hobby klasse 20 t/m 29 en 30 t/m 39 Jaar.
20 min  
 
Oranje klasse 250 cc en Krasse Knarren klasse 40 t/m 49 Jaar.
20 min
 
Lady`s klasse en Krasse Knarren klasse 60 t/m 69 en 70+ Jaar.
20 min

Krasse Knarren klasse 50 t/m 59 Jaar.
20 min
 
Hobby klasse 13 t/m 19 Jaar en Jeugd klasse125 cc en Oranje klasse 125 cc.
20 min
12.20
Pauze. 
60 min
2e Tijd Training
13.20 
Quads klasse vanaf 16 Jaar en Quads klasse vanaf 14 Jaar
20 min

Oranje klasse 500 cc en Koningsklasse 125, 250, 500 cc.
20 min
 
Hobby klasse 20 t/m 29 en 30 t/m 39 Jaar.
20 min
 
Oranje klasse 250 cc en Krasse Knarren klasse 40 t/m 49 Jaar.
20 min
 
Lady's klasse en Krasse Knarren klasse 60 t/m 69 en 70+ Jaar.
20 min

Krasse Knarren klasse 50 t/m 59 Jaar.
20 min
 
Hobby klasse 13 t/m 19 jaar en Jeugd klasse 125 cc en Oranje klasse 125 cc.
20 min
15:40 
Pauze. 
30 min
1e Jeugd Vrije Training
16.10
Jeugd klasse 85 cc Kleine en Grote wielen.
20 min

Jeugd klasse 65 cc Kleine en Grote wielen.
15 min

Jeugd klasse 50cc automaten, Junior Quads 5 t/m 10 Jaar en Youngster Quads 10 t/m 14 Jaar.
15 min
17.00 
Pauze. 
20 min 
2e Jeugd Tijd Training
17.20
Jeugd klasse 85 cc Kleine en Grote wielen.
20 min

Jeugd klasse 65 cc Kleine en Grote wielen.
15 min

Jeugd klasse 50cc automaten, Junior Quads 5 t/m 10 Jaar en Youngster Quads 10 t/m 14 Jaar.
15 min
18.10
Pauze. 
60 min 
Wedstrijden
19.10 
1e Manche Quads klasse vanaf 16 Jaar en Quads klasse vanaf 14 Jaar.
18 min + 1 ronde

Motor Triatlon 13 t/m 29 Jaar.
35 min + 1 ronde

Motor Triatlon 30 t/m 39, 40 t/m 49, 50 t/m 59, 60 t/m 69, 70+ Jaar.
35 min + 1 ronde
 
2e Manche Quads klasse vanaf 16 Jaar en Quads klasse vanaf 14 Jaar.
18 min + 1 ronde

Einde programma.

21.20
Prijsuitreiking Quads en Motor Triatlon.



Zaterdag Wedstrijden:

Wedstrijden 1e Manche
08.15
Hobby klasse 13 t/m 19 Jaar.
15 min + 1 ronde
 
Hobby klasse 20 t/m 29 Jaar.
15 min + 1 ronde
 
Hobby klasse 30 t/m 39 Jaar.
15 min + 1 ronde
 
Krasse Knarren klasse 40 t/m 49 Jaar.
15 min + 1 ronde
 
Jeugd klasse 85 cc Kleine en Grote wielen
12 min + 1 ronde
 
Jeugd klasse 65 cc Kleine en Grote wielen.
10 min + 1 ronde
 (1) 
Jeugd klasse 50cc automaten, Junior Quads 5 t/m 10 Jaar en Youngster Quads 10 t/m 14 Jaar.
  8 min + 1 ronde
10.06
Pauze
30 min
10.36
Oranje klasse 250 cc en Oranje klasse 500 cc.
15 min + 1 ronde

Oranje klasse 125 cc en Jeugd klasse 125 cc.15 min + 1 ronde 
 
Lady's klasse.
15 min + 1 ronde
 
Krasse Knarren klasse 60 t/m 69 en 70+ Jaar.15 min + 1 ronde
 
Krasse Knarren klasse 50 t/m 59 Jaar.
15 min + 1 ronde

Konings klasse 125, 250, 500 cc.
20 min + 1 ronde
12.30
Pauze 
60 min
Wedstrijden 2e Manche
13.30
Hobby klasse 13 t/m 19 Jaar.
15 min + 1 ronde
 
Hobby klasse 20 t/m 29 Jaar.
15 min + 1 ronde
 
Hobby klasse 30 t/m 39 Jaar.
15 min + 1 ronde
 
Krasse Knarren klasse 40 t/m 49 Jaar.
15 min + 1 ronde
 
Jeugd klasse 85 cc Kleine en Grote wielen.
12 min + 1 ronde
 
Jeugd klasse 65 cc Kleine en Grote wielen.
10 min + 1 ronde
 (1) 
Jeugd klasse 50cc automaten, Junior Quads 5 t/m 10 Jaar en Youngster Quads 10 t/m 14 Jaar.
  8 min + 1 ronde
15:20
Pauze
30 min
15.50
Oranje klasse 250 cc en Oranje klasse 500 cc.
15 min + 1 ronde

Oranje klasse 125 cc en Jeugd klasse 125 cc.15 min + 1 ronde
 
Lady's klasse.
15 min + 1 ronde
 
Krasse Knarren klasse 60 t/m 69 en 70+ Jaar.15 min + 1 ronde
 
Krasse Knarren klasse 50 t/m 59 Jaar.
15 min + 1 ronde

Konings klasse 125, 250, 500 cc.
20 min + 1 ronde

Einde Programma

18:15
Prijsuitreiking


(1)  Jeugd 50 cc Automaten links aan starthek, Junior Quads 5 t/m 10 jaar en Youngster Quads 10 t/m 14 jaar rechts aan starthek. Deze drie bij elkaar gevoegde klassen starten niet tegelijk. Het rechtse deel van het starthek valt eerst voor de start van de Quads en ongeveer 30 sec later valt het linkse deel voor de start van de 50 cc Automaten. Volg aanwijzingen van de starter

(1) Bij deze klasse is het als enige toegestaan om als ouders / helpers in de baan aanwezig te zijn.

* Dagindeling is definitief vanaf dinsdag 14 juni. Print de dagindeling uit, handig om bij je te hebben.